Apie idėją

Sveiki,

Esu Aurelija. Mėgstu stebėti, klausytis, klausinėti ir rašyti. Pamenu pirmą savo knygą (aišku, trijų egzempliorių) išleidau dar paauglystėje. Jau tada naktimis į telefoną (nes tėvai turėjo manyti, kad miegu) užrašinėdavau miegoti neleidžiančias mintis. Ir dabar tai darau, jei tik nepalaužia miegas.

Tačiau meilę jaučiu ne tik rašymui, bet ir psichologijai. Ne veltui septynerius metus praleidau universitete studijuodama psichologiją. Ir ne veltui dabar mėgaujuosi geštalt psichoterapijos studijomis. Nes man patinka pažinti žmones, patinka su jais bendrauti ir patinka atrasti naujus stebuklus paprastuose pokalbiuose.

Na, ir dar man patinka mokykla. Taip, teisingai supratote, mokykla. Buvo akimirkų, kai jos nemėgau, bet dabar man patinka joje būti. Mėgaujuosi akimirkomis, kai vedu pamokas, kai bendrauju su tėvais ir kai klausausi mokytojų pasakojimų. Ir žinau, kad mokykla turi didžiulę galią kiekvieno iš mūsų gyvenimams. Todėl noriu, kad kiekvienas turėtų kuo daugiau malonių prisiminimų apie mokyklą. Nesu naivi, suprantu, kad nemalonių ir neišvengsi.

Bet… Būtent dėl to ir rašau šį blogą, kad kalbėčiau apie akimirkas mokykloje, dalinčiausi pokalbiuose apie psichologiją atrastais stebuklais ir neleisčiau savo rašymo mūzai miegoti. Tikiuosi, kad kiekvienas skaitantis šiame bloge atras jam prasmingų ir svarbių minčių.

Malonaus skaitymo!

14138166_10209239341053154_4059495275765862692_o

Aurelija😉